Silindi:

KriptoWeb

Ülkemizdeki hosting firmalarının performans eksikliğinden hepimiz şikayetçiyiz. Bu sebepten dolayı Türkiye’deki en hızlı sunucuları müşterilerimiz için yapılandırdık. Sonuç mu? 5 kata kadar daha hızlı web siteleri.

edoktorTV

Uzman oldukları alanlarda kendilerini veya yaptığı işi anlatan videolar çekip, montajlayıp, sadece doktorlara özel bu portalda yayınlıyoruz. Kendilerine özel kanallarda, iletişim bilgileri ve kullanıcı yorumlarının bulunduğu bu kanallara, randevu talep edebilecekleri özel bir link de ekliyoruz.

epsikologTV

Uzman oldukları alanlarda kendilerini veya yaptığı işi anlatan videolar çekip, montajlayıp, sadece psikologlara özel bu portalda yayınlıyoruz. Kendilerine özel kanallarda, iletişim bilgileri ve kullanıcı yorumlarının bulunduğu bu kanallarda randevu talep edebilecekleri özel bir link de ekliyoruz.

adaletTV

Uzman oldukları alanlarda kendilerini veya yaptığı işi anlatan videolar çekip, montajlayıp, sadece avukatlara özel bu portalda yayınlıyoruz. Kendilerine özel kanallarda, iletişim bilgileri ve kullanıcı yorumları bulunuyor. Reklam yasaklarından dolayı randevu talep linki eklemedik fakat konu ile ilgili farklı çalışmalarımız devam ediyor.