kişsel web sitesiWeb Tasarım
webtasarim1

Burada web tasarımcıların ve geliştiricilerin yeni web tasarım trendleri, bilgi ve becerilerini kazanmalarına yardımcı oluyoruz. Ve 2020’deki en iyi 15 web tasarım blogu listeliyoruz.

Web tasarımcıları için, olağanüstü bir web sitesi yapmanın birincil görev olduğu kuşkusuzdur. Aynı zamanda, en son web tasarımları, popüler tasarım araçları, tasarım geliştirmenin yolu hakkında daha fazla bilgi edinmek için web tasarım blogu gibi bazı çevrimiçi kaynakları kullanmalıdırlar.

Ancak, bu iyi gelişmiş İnternet ile karşı karşıya kalan insanlar, istedikleri şeyleri aradıktan sonra milyonlarca sonuç alabilir ve bu da büyük karışıklıklara yol açabilir.

Her zaman deriz, zaman paradır, web tasarımcıları çok zaman harcıyorlar, ama tam olarak neye ihtiyaç duyduklarını neredeyse hiç bulamıyorlar.

webtasarim2

Bu yüzden, bu blogları web tasarım ilhamı için özel olarak topluyoruz.

1)Smashing Magazine

Aylık 5 milyon sayfa görüntülenme, 1 milyon dünya çapında Twitter takipçisi, 300.000 Facebook hayranı ile Smashing Magazine, bu web tasarım alanında web tasarım blogunun en aktif ve en büyük yayıncılarından biridir.

webtasarim3

Web tasarımcıları ve geliştiricileri için en yararlı ve yenilikçi bilgileri sağlamayı amaçlayan 2006 yılında kurulmuştur.Makaleleri genellikle web tasarımı, grafik tasarım ve kullanıcı deneyimi hakkında bilgi verir. Web tasarımcılarının bundan çok geliştirileceğine inanıyoruz.

2) Webdesigner Depot

Webdesigner Depot, 2010 yılında Vancouver, Kanada merkezli web tasarımcısı Walter Apai tarafından kuruldu. Webdesigner Depot, modern web tasarım dünyasının nabzını tutuyor. Web tasarımının tam kalbinde.

Bu web tasarım bloguna göz atarken, dünyadaki farklı tasarımcılardan bilgi edineceksiniz.

webtasarim4

3)Mockplus Blog

Mockplus web tasarım blogu çok kapsamlı içeriğe sahiptir. Sadece prototip tasarım, grafik tasarım, web tasarımı, UI / UX tasarımı hakkında değil, aynı zamanda en son web tasarım trendleri, popüler prototipleme araçları hakkında da yazıyorlar.

webtasarim5

Bir web tasarımcısıysanız, bundan çok fayda sağlayacağınıza inanmalısınız.

4)Hacking UI

Hacking UI tutkulu tasarımcıları, geliştiricileri ve yaratıcı girişimciler için bir topluluktur. Sadece adı gibi, çoğunlukla etkileşim tasarımına odaklanır. Günümüzde, etkileşim tasarımı web tasarımında daha sık kullanılmaktadır, bu nedenle bu web sitesi mükemmel bir etkileşim tasarımcısı olmanıza yardımcı olacaktır.

webtasarim6

5)Design Instruct

Design Instruct, tasarımcılar ve dijital sanatçılar için öğretici bir web dergisi. Web tasarımcılarının yeni teknikler öğrenmek için kullanabilecekleri yüksek kaliteli içerik yayınlıyorlar.

webtasarim7

Grafik tasarımdan fotoğrafa ve tasarıma kadar her şeyi kapsayan, kendi çalışmalarında onlara ilham veriyorlar.

6)Creative Bloq

Creative Bloq, günlük yaratıcı fikirler dengesi sunan ve web tasarımı, grafik tasarım, daha fazlası için tasarım ilhamı bulmanıza yardımcı olan bir web tasarım blogu.

webtasarim8

En iyi tasarım çalışmalarını web tasarımcılarına getirmek ve içgörüyü sunmak, küresel tasarımdaki en son trendleri ve gelişmeleri öğrenmelerini sağlıyor. En iyi çalışmalarını yaratmalarını sağlıyor.

7)Designmodo

Dedignmodo bir tasarım ve web geliştirme blogu. Tasarım, web geliştirme, premium ürünler, kaliteli freebies sağlarlar. Blog, hem yeni başlayanlar hem de bilgilerini genişletmek isteyen ileri düzey tasarımcılar için mükemmel bir kaynaktır.

webtasarim9

Site, şirketler tarafından ziyaret edilmekte ve birçok tasarım ve kodlama okulları tarafından referans olarak kullanılmaktadır.

8. Web Designer Wall

Web Designer Wall, Toronto merkezli web tasarımcısı ve illüstratör Nick La tarafından Ağustos 2007’de kuruldu. Kaliteli içerik ve güzel tasarımıyla birçok dergi ve galeriye tanınan ve öne çıkan bir web tasarım blogu.

Çoğu insan bu tasarımı, tasarımını, web tasarım trendini gözden geçirmelerini ve inanılmaz kodlama eğitimleri nedeniyle sevmektedir.

webtasarim10

9. Design Shack

Design Shack, her türlü tasarımda, her gün internette meydana gelen yeniden tasarımların filtrelenmesi için çok fazla ilham kaynağı sunuyor.

webtasarim11

Onların makaleleri size tasarımlar oluşturmak için yeni teknikler öğretecek. Ve günlük topluluk haberleri, başka yerlerdeki son gelişmelerden haberdar olmanızı sağlayacak.

10. 1stWebDesigner

2008 yılında kuruldu ve aynı zamanda bir web geliştirme blogu. İnsanların daha iyi bir web sitesi inşa etmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.

webtasarim12

11. Inspired Magazine

Inspired Magazine aynı zamanda web tasarımcıları, serbest tasarımcılar için günlük bir ilham kaynağıdır. Muhteşem pazarlama yaklaşımları yok ve tüm sosyal medya hesaplarının da çok kısa tanıtımları var.

webtasarim13

Web tasarımı, UX tasarımı, grafik tasarım, sosyal medya, blog oluşturma, pazarlama, programlama, öğreticiler ve daha pek çok şeyi kapsayan makaleler yayınlıyorlar.

12. U Creative

U Creative, Singapur’daki yaratıcı profesyonellerden oluşan bir topluluktur. Fikir alışverişi yaratıcı profesyonellerle ağ kurma ve Singapur’daki yaratıcı endüstri ile ilgili konular üzerine tartışmalar için bir platform olarak yaratıldı.

webtasarim14

Genç tasarımcıların, kendi yaratıcı yollarını ne olursa olsun, kendi kariyer yollarını çizmelerine yardımcı olmayı ve onları geleceğe hazırlayacak beceri ve bilgi ile donatmayı amaçlamaktadır.

13. Design You Trust

Design You Trust, saatlik güncellenen ve dünyanın ünlü kolektif web tasarım bloglarından biridir.

webtasarim18

Dünyanın dört bir yanından yeni tasarım trendleri, haberler ve etkinlikler, tasarım portföyleri, tasarım kanları vardır. Aynı zamanda tasarım makaleleri, fotoğraflar, yaratıcı reklamlar, video tasarımı ve elle seçilmiş tasarım ürünleri ile dolu.

14. Line25

Line25, Mart 2009’da piyasaya sürüldü. Line25 özellikle makaleler, öğreticiler ve çarpıcı site tasarımlarının örnekleri aracılığıyla web tasarım fikirleri ve ilham sağlamak için oluşturuldu.

webtasarim13

Harika web tasarım örneklerinin ve öğreticilerinin bağlantılarını paylaşma konusunda her hafta bir web tasarım ilhamı artırabilirsiniz.

15. Material Design Blog

Materyal Tasarımı Blogu, ister uygulamalar, şablonlar veya web siteleri olsun, materyal tasarımıyla ilgili. Her gün blogda yeni tasarım ilhamı ve en iyi uygulamaları bulabilirsiniz. Ayrıca günümüzde en popüler web tasarım bloglarından biridir.

onecikan

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yorumunuz ile yayınlanmayacak. Lütfen zorunlu alanları doldurun *

Yorumu Gönder