Web Tasarımweb sitesi tasarlama

Web Tasarım Firmaları

creative web tasarımı

Web Sitesi Sahibi Olmak

Teknolojinin gelişmesi ve insanların teknolojiye daha fazla ihtiyaç duymasıyla birlikte, son zamanlarda web tasarım sektörü ve web sitesi tasarımı büyük revaçta diyebiliriz. İnsanlar artık bilimin,  teknolojinin güzelliklerinden daha fazla faydalanmak istiyor.
Bu yüzden her fırsatı da değerlendirmek durumundalar tabii ki.  Şu sıralar internette gezinirken mutlaka karşılaştığımız bir şeyden bahsedeceğim. Tabii ki web tasarım firmaları 2020. Evet çok fazla karşımıza çıkan bu web sitesi tasarımı aslında insanlara büyük yardımda bulunan, yardımcı olan ve işlerini kolayca halletmelerini sağlayan bir platform.

Size Ait Bir Web Sitesi

Web tasarım dediğimizde genel olarak bakacak olursak, her çeşit site, akla gelebilecek her  türden ve konudan oluşan internet ortamında bulunan siteleri tasarlamak diyebiliriz.
Kimisi bu siteleri kendi kodlar. Kimisi ihtiyaç duyduğu anlardaen iyi web tasarım firmasına girerek istediği hatta istediğinden fazla imkanla bir web sitesi sahibi olabilir.
Web sitesi firmalarının bu kadar çok ilgi görmesinin bir nedeni de, insanların artık sıradanlaşmaktan çıkma istekleri veya var olan şeylerden çok daha farklı bir şeyler istemeleri olabilir.
Çünkü eğer bir site sahibi olmak, tasarlamak veya üzerinde düzenlemeler yapmak istiyorsanız bunu ne kadar özelleştirebilirim diye kendinize soruyorsunuz mutlaka. Bunun bir nedeni de insanların sitelerini farklı kılmak ve kendilerine özel olmalarını istemeleridir.

Bir Web Sitesi Sahibi Olmak İstiyorsak Çok Yönlü Düşünmeliyiz.

İnternet Sitesi Kurmak

İşte bu noktada  kolayca web tasarım firmaları devreye giriyor. İnsanların istediği her şekilde site tasarlayıp kolayca hizmete sunuyor.
Bu işin de farklı şekilleri var tabi. Mesela bazı iyi web tasarım firmaları sipariş üzerine alıp zamanla istediğiniz siteyi size teslim ederken, bazı firmalar ise hazır şablonlar üzerinden size seçme olanağı sağlayarak bir hizmet sunuyor.
Bu sayede istediğiniz siteyi kolayca tasarlayabilmek ve  siteye kolayca ulaşabilmek sizin elinizde oluyor. Web tasarım yazılım ve kodlamanın renkli bir tarafı olsa da oldukça zor ve sabır gerektiren bir iştir. Bu işi seviyor ve yapmaktan zevk alıyorsanız oldukça kolay gelecektir fakat hiçbir fikriniz ve uğraşacak zamanınız yok ise ve kendinize ait bir web sitesi istiyorsanız, son zamanlarda da milyonlarca insanın tercihi olan web tasarım firmaları imdadınıza yetişecektir.

Summary
Review Date
Reviewed Item
web tasarım firmaları
Author Rating
51star1star1star1star1star

22 yorum

 1. web tasarımı yapabilmek için herhangi bir yazılım dili veya kodlama bilmeye gerek var mı? Yoksa herkes kendine basit web sitesi yapabilir mi? Web sitesi yapabilmek için neler yapmak bu işi nasıl öğrenmek lazım

 2. web tasarım hususundaki hassasiyetiniz ve müşteri odaklı çalışmanızdan dolayı sizi kutlarım. sizleri çok uğraştırdım işi çok uzattım ama sizden en ufak bir tepki almadım. Hem mesleki hemde insanı manadaki kalitenizden ve yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Çok daha başarılı olmanızı dilerim

 3. sitemize yapmış olduğunuz web sitesi, müşteri ilişkileriniz ve sitemize entegre ettiğiniz crm programı gerçekten iş yükümüzü rahatlattı ve iş takibimizi çok güçlendirdi. Yaptığınız iş kalitesi kadar müşteri ilişkileri ve insanı ilişkiler le bütün sorunlara müdahale hızınız harika. İyiki sizinle tanıştık, iyiki sizinle çalıştık. Tüm MEZ bilişim ekibine teşekkürler

 4. fiyat performans tada web sitesi yapım kalitesinde de tartışmasız bir numara. İstediğim siteyi bana söz verdikleri sürede bitirip teslim ettiler. Mez bilişim ekibine teşekkür ederim.

 5. Web tasarım firmalarındaki web stesi yapım fiyatlarının bu kadar değişik olmasının sebebi nedir. Görsel güzellik mi yoksa yoksa başka bir fark var mıdır. Yoksa tamamen pazarlama taktiği ve marka değeri mi.Sİte yaptırma fiyatı belirleyen faktörler nelerdir. Uçuk farklar vardır. Bazan bin liraya bile site yapanlar varken aynı site için on katı ücret isteyenlerde oluyor. Bu hususta bizi aydınlatırsanız sevinirim.

 6. en iyi web tasarım firması nasıl oluyor acaba, hedef ne en pahalı web sitesi yapan firma mı, görsel güzellikler kullanıp insanlar baktığında hoşuna giden web sitesi yapan firma mı yoksa seo ayarları, site açılım hızı ve optimize işlemleri doğru dürüst yapılmış bir site yapan firma mı. Müşterin ilk sorusu siteyi kaça yapıyorsunuz sorusu olunca nasıl olacak bu iş.

 7. web tasarım çalışması yapacağım iyi firma arıyorum, kime sorarsam en iyi web sitesini onlar çıkarıyor fiyatlar 1-2 bin liradan başlayıp çok yükseklere çıkıyor. Peki ben kime site yaptıracağım, ucuz olanla belkide 10 kat pahalı olanın arasındaki fark nedir bunu nasıl anlayacağım, bunun bir ölçümlemesi var mıdır. web sitem bittikten sonra istediğim işlevlere sahip olduğunu ve optimizasyonu nu nasıl kontrol edeceğim. Bilgilendirirseniz sevinirim. Buradan yazdım ki benim gibi bir çok insan da cevaptan faydalansın. Teşekkürler

 8. web tasarımı isteyenlerin en büyük problemi ne istediklerini bilmemekten kaynaklanmaktadır. Ben bir web sitesi yaptırmak istiyorum bunu kaç liraya yaparsınız. Bana kalırsa bunu soranlara direk kusura bakmayın biz yapmayız demek lazım. Web tasarım bir sanattır ve sanatçı emeğinin karşılığını alırken kalite, zaman ve fiyat performansı önemlidir. Siz kaç liralık bir web sitesi istersiniz beyefendi/hanım efendi demek lazım belkide. Önce insan istediği şeyin ne olduğunu bilmeli ve fiyat kalite oranının olduğunun farkına varmalı.

  • Merhaba İlyas bey size tamamen katılıyoruz. Web sitesi yaptırmak isteyen bir kısım müşterilerimiz bu konuda tam bilgi sahibi olmadıkları için aynen sizin dediğiniz gibi davranmaktadırlar. Sitemizde web sitesi özellikleri ve nasıl olması gerektiğine dair makaleler yayınladık ve anlaşılan yayınlamaya devam etmeliyiz. Zaman, kalite ve fiyat oranı her zaman vardır.

 9. Merhaba ben e ticaret sitesi yaptırmak istiyorum ve bu hususta bir çok firma ile görüştüm her bir firmadan aynı şeyleri istememe rağmen bana çok farklı fiyatlar verdiler. Aradaki fark çok gazla olduğu için ( 2 000Tl den 3500 usd ye kadar) kafamda büyük şüpheler oluştu. Bunun sebepi nedir sadece insanların para kazanma hırsı yada kar marjı mı yoksa arada bizim bilmediğimiz bir fark var mı. Kafam çok karıştı lütfen bu hususta tatmin edici cevap alabilir miyim

  • Merhaba Selim bey sizler web sitesinin sadece tasarım kısmı olan ön yüzünü görselleri görmektesiniz ancak bu en kolay kısmı. Asıl çalışma arka planda seo ayarlarında hız kodlama vb kısımlarda. Eğer gerçekten profesyonel manada e ticaret yapacaksanız site yaptırdıktan sonra sitenin test sonuçlarını da görmelisiniz. Bazan sitenin optimizasyonu sizin gördüğünüz kısmı yapmaktan çok daha uzun süreler alabiliyor.
   Daha detaylı bilgi için bu hususta yazdığımız makaleleri okuyabilir yada bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 10. merhaba ben online satış sitesi kurmak istiyorum. Referanslarnıza baktığımda örnek site gayet güzel bende yurtdışından getirdiğim bazı hediyelikleri web sitesinden satmak istiyorum.Kısacası e ticaret sitesi istiyorum ve bu hususta çok bilgim yok nasıl ve ne şekilde başlamam lazım. e ticaret sitelerinde nelere dikkat etmeli ve nasıl başlamalıyım. Fiyatları da çok farklılık gösteriyor. site maliyeti neye göre belirlenmektedir.

 11. Merhaba ben bir online satış sitesi yaptırmak istiyorum çeşitli sitelerde araştırma yaptım ve bir çok değişik fiyatla karşılaştım. Sonuçta wordpress bir site ve sadece görseller yerleştirilerek bir kaç kod yazılacak 1500 liradan 15-20 bin liralara varan fiyatlar aldım ve anlamış değilim neden bu kadar fark var. Kimisi hosting harika diyor kimi ben asıl arka planda kod yazıyorum diyor daha neler neler ama 15 kat fiyat farkını bana izah edebilir misiniz. Bu hususta beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler. Ben sadece bir online satış yapabileceğim web sitesi yaptırmak istiyorum.

  • Merhaba Cemil bey ilk bakışta bizimde şaşırdığımız soru şu web sitesinin kaça yapıyorsunuz, online satış sitesi yaptıracağım maliyeti ne olur. Site maliyetinde sizin istekleriniz, bizden ne türde bir site istediğiniz ve birçok algoritma önemli size web sitesi maliyetleri ve neden bu kadar farklılıklar gösterdiği ile alakalı kısa bir makalemizi mail olarak gönderiyorum. Asıl sizin istedikleriniz nelerdir ve bu istekleri lava malediyorsunuz önemli olan budur. Hizmette kalite ve süreklilik çok daha önemli

 12. Türkiyeden yurt dışnıa yedek parça ihraç eden firmamıza yaptırdığımız ürünlerimizi tanıtan ve müşterilerimizin ürünlerimize kolayca source ederek ulaşmasını sağlayan bir web websitesi yaptırdık. İstediğimiz her konuda bize yardımcı olan isteklerimizi tam manasıyla en kısa sürede yerine getiren ve harika bir çalışma yapan Mez Bilişim ekibine çok teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla bütün bilişim işlerimiz ve dijital pazarlamada çalışacağımız bir bir partner firmamız var artık.

 13. Selamlar, Mez Bilişime üniversitemiz bünyesinde verilen iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili bir site yaptırdık. sonuçlarından oldukça memnun kaldık işinin ehli arkadaşların çaliştığı ve en önemlisi 7/24 ulaşma olanağımızın olduğu gayet iyi bir firma. işine aşık arkadaşlar çalışıyor, şiddetle tavsiye ederim

 14. Merhaba Barış bey güzel yorumunuz ve üniversite ye verdiğimiz web tasarım ve dijital pazarlama hizmetinden memnuniyetiniz bizleride memnun etti. Çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yorumunuz ile yayınlanmayacak. Lütfen zorunlu alanları doldurun *

Yorumu Gönder