Web Sitesi Tasarımı 2018

Web Tasarım Firmaları

creative web tasarımı

Web Sitesi Sahibi Olmak

Teknolojinin gelişmesi ve insanların teknolojiye daha fazla ihtiyaç duymasıyla birlikte, son zamanlarda web tasarım sektörü ve web sitesi tasarımı büyük revaçta diyebiliriz. İnsanlar artık bilimin,  teknolojinin güzelliklerinden daha fazla faydalanmak istiyor.

Bu yüzden her fırsatı da değerlendirmek durumundalar tabii ki.  Şu sıralar internette gezinirken mutlaka karşılaştığımız bir şeyden bahsedeceğim. Tabii ki web tasarım firmaları 2018. Evet çok fazla karşımıza çıkan bu web sitesi tasarımı aslında insanlara büyük yardımda bulunan, yardımcı olan ve işlerini kolayca halletmelerini sağlayan bir platform.

Size Ait Bir Web Sitesi

Web tasarım dediğimizde genel olarak bakacak olursak, her çeşit site, akla gelebilecek her  türden ve konudan oluşan internet ortamında bulunan siteleri tasarlamak bu sektörün işidir.

Kimisi bu siteleri kendi kodlar kimisi ihtiyaç duyduğu anlarda hemen en iyi web tasarım firmasına girerek istediği hatta istediğinden fazla imkanla bir web sitesi sahibi olabilir.

Web sitesi firmalarının bu kadar çok ilgi görmesinin bir nedeni de, insanların artık sıradanlaşmaktan çıkma istekleri veya var olan şeylerden çok daha farklı bir şeyler istemeleri olabilir.

Çünkü eğer bir site sahibi olmak, tasarlamak veya üzerinde düzenlemeler yapmak istiyorsanız bunu ne kadar özelleştirebilirim diye kendinize soruyorsunuz mutlaka. Bunun bir nedeni de insanların sitelerini farklı kılmak ve kendilerine özel olmalarını istemeleridir.

Bir Web Sitesi Sahibi Olmak İstiyorsak Çok Yönlü Düşünmeliyiz.

İnternet Sitesi Kurmak

İşte bu noktada  kolayca web tasarım firmaları devreye giriyor. İnsanların istediği her şekilde site tasarlayıp kolayca hizmete sunuyor.

Bu işin de farklı şekilleri var tabi. Mesela bazı iyi web tasarım firmaları sipariş üzerine alıp zamanla istediğiniz siteyi size teslim ederken, bazı firmalar ise hazır şablonlar üzerinden size seçme olanağı sağlayarak bir hizmet sunuyor.

Bu sayede istediğiniz siteyi kolayca tasarlayabilmek ve  siteye kolayca ulaşabilmek sizin elinizde oluyor. Web tasarım yazılım ve kodlamanın renkli bir tarafı olsa da oldukça zor ve sabır gerektiren bir iştir. Bu işi seviyor ve yapmaktan zevk alıyorsanız oldukça kolay gelecektir fakat hiçbir fikriniz ve uğraşacak zamanınız yok ise ve kendinize ait bir web sitesi istiyorsanız, son zamanlarda da milyonlarca insanın tercihi olan web tasarım firmaları imdadınıza yetişecektir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

+0(212)-294-3301 / [email protected]

Hadi Başlayalım 🙂

Hemen İletişime Geç

+90(212)-294-3301 | [email protected]


Summary
Review Date
Reviewed Item
web tasarım firmaları
Author Rating
51star1star1star1star1star

12 yorum

  1. web tasarımı yapabilmek için herhangi bir yazılım dili veya kodlama bilmeye gerek var mı? Yoksa herkes kendine basit web sitesi yapabilir mi? Web sitesi yapabilmek için neler yapmak bu işi nasıl öğrenmek lazım

  2. web tasarım hususundaki hassasiyetiniz ve müşteri odaklı çalışmanızdan dolayı sizi kutlarım. sizleri çok uğraştırdım işi çok uzattım ama sizden en ufak bir tepki almadım. Hem mesleki hemde insanı manadaki kalitenizden ve yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Çok daha başarılı olmanızı dilerim

  3. sitemize yapmış olduğunuz web sitesi, müşteri ilişkileriniz ve sitemize entegre ettiğiniz crm programı gerçekten iş yükümüzü rahatlattı ve iş takibimizi çok güçlendirdi. Yaptığınız iş kalitesi kadar müşteri ilişkileri ve insanı ilişkiler le bütün sorunlara müdahale hızınız harika. İyiki sizinle tanıştık, iyiki sizinle çalıştık. Tüm MEZ bilişim ekibine teşekkürler

    1. Olumlu yorumlarınız için teşekkür ederiz Sedat Bey. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir 🙂

  4. fiyat performans tada web sitesi yapım kalitesinde de tartışmasız bir numara. İstediğim siteyi bana söz verdikleri sürede bitirip teslim ettiler. Mez bilişim ekibine teşekkür ederim.

  5. Web tasarım firmalarındaki web stesi yapım fiyatlarının bu kadar değişik olmasının sebebi nedir. Görsel güzellik mi yoksa yoksa başka bir fark var mıdır. Yoksa tamamen pazarlama taktiği ve marka değeri mi.Sİte yaptırma fiyatı belirleyen faktörler nelerdir. Uçuk farklar vardır. Bazan bin liraya bile site yapanlar varken aynı site için on katı ücret isteyenlerde oluyor. Bu hususta bizi aydınlatırsanız sevinirim.

  6. en iyi web tasarım firması nasıl oluyor acaba, hedef ne en pahalı web sitesi yapan firma mı, görsel güzellikler kullanıp insanlar baktığında hoşuna giden web sitesi yapan firma mı yoksa seo ayarları, site açılım hızı ve optimize işlemleri doğru dürüst yapılmış bir site yapan firma mı. Müşterin ilk sorusu siteyi kaça yapıyorsunuz sorusu olunca nasıl olacak bu iş.

  7. web tasarım çalışması yapacağım iyi firma arıyorum, kime sorarsam en iyi web sitesini onlar çıkarıyor fiyatlar 1-2 bin liradan başlayıp çok yükseklere çıkıyor. Peki ben kime site yaptıracağım, ucuz olanla belkide 10 kat pahalı olanın arasındaki fark nedir bunu nasıl anlayacağım, bunun bir ölçümlemesi var mıdır. web sitem bittikten sonra istediğim işlevlere sahip olduğunu ve optimizasyonu nu nasıl kontrol edeceğim. Bilgilendirirseniz sevinirim. Buradan yazdım ki benim gibi bir çok insan da cevaptan faydalansın. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir